Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera IP do monitoringu szkoły

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera IP do monitoringu szkoły


Kamera IP do monitoringu szkoły
LC-358 LC Security to niedroga lecz skuteczna w działaniu kamera IP wewnętrzna, która ze względu na swoją konstrukcję oraz zastosowane rozwiązania, rewelacyjnie sprawdza się w monitoringu wizyjnym korytarzy szkolnych i sal lekcyjnych. Kamera IP do monitoringu szkoły w wersji LC-358 została wyposażona w zwartą obudowę o niedużych rozmiarach, która skutecznie zabezpiecza wnętrze kamery przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Ogromnym ułatwieniem dla każdego użytkownika jest łączność bezprzewodowa WiFi (802.11b/g, częstotliwość 2,4GHz, zasięg łączności do 100 m), która znacznie upraszcza instalację kamery oraz pozwala na jej łatwy montaż nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Nie bez znaczenia jest także zastosowany w kamerze przetwornik obrazu CMOS, zapewniający szczegółowe odwzorowanie obserwowanej sceny - kamera IP komaptkową LC-358 dostarcza pozbawiony szumów obraz w rozdzielczości maksymalnej VGA (640 x 480) w kompresji MJPEG z prędkością do 25 klatek na sekundę. Na uwagę zasługuje także możliwość zdalnego podglądu za pomocą popularnych urządzeń mobilnych (iPhone / Android) oraz przeglądarek internetowych. Dzięki tej właściwości użytkowej możemy uzyskać podgląd obrazu z kamery w każdym miejscu naszego pobytu.

Na uwagę zasługują także inne opcje użytkowe modelu LC-358 LC Security, takie jak: wymienna optyka (standardowo znajdziemy obiektyw o stałej ogniskowej 4 mm), automatyczne wzmocnienie sygnału wizyjnego AGC, obsługa sieci 3G oraz inteligentne powiadamianie na e-mail.