Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring zewnętrzny w jakości HD

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring zewnętrzny w jakości HD


Monitoring zewnętrzny w jakości HD
Coraz częściej zewnętrzne systemy telewizji dozorowej buduje się na bazie kamer megapikselowych, ponieważ dostarczają one obraz w rozdzielczości znacznie przewyższającej standard PAL D1, i tym samym pozwalają na uchwycenie zdecydowanie większej ilości detali. Monitoring zewnętrzny w jakości HD jest szczególnie polecany do zastosowania w miejscach, w których konieczne jest dokładne rozpoznawanie ludzkich twarzy czy informacji alfanumerycznych.

Przykładem kamery przemysłowej, która pozwala na budowę niezawodnego monitoringu zewnętrznego dostarczającego obrazy w jakości HD jest kamera IP LC Security w wersji LC-751. Została ona wyposażona w profesjonalny obiektyw zmienno-ogniskowy 3.7-14.8 mm z 4-krotnym zoomem optycznym oraz hermetycznie szczelną obudowę o klasie IP66, która pozwala na bezawaryjną pracę w środowisku zewnętrznym. Dzięki prawdziwej funkcji Dzień/Noc z promiennikiem podczerwieni IR LED, kamera zintegrowana IP LC-751 zapewnia efektywny nadzór całodobowy, nawet w sytuacji gdy obserwacja jest prowadzona w całkowitej ciemności.

Sercem kamery megapikselowej LC-751 jest wysokiej jakości przetwornik obrazu, który zapewnia bardzo wierne odwzorowanie obserwowanej sceny, dostarczając przy tym krystalicznie czysty obraz w rozdzielczości do 1280 x 720 pikseli. Dzięki tej właściwości kamera IP LC-751 doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie trzeba rozpoznawać obserwowane obiekty. Dodatkowe właściwości kamery sieciowej LC-751 LC Security: podwójne strumieniowanie (H.264, MJPEG), detekcja ruchu, maski prywatności, obsługa z poziomu urządzeń mobilnych oraz funkcja automatycznego przywracania w przypadku wykrycia błędnej pracy kamery lub braku połączenia sieciowego.