Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera sportowa HD dla każdego

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera sportowa HD dla każdego


Kamera sportowa HD dla każdego
LC-HD10 to profesjonalna kamera sportowa HD w wyjątkowo atrakcyjnej cenie, która dzięki swojej uniwersalności cieszy się bardzo dużą popularnością wśród entuzjastów sportów ekstremalnych. Wyposażona w wygodny i stabilny system mocowania sprawdzi się w każdych warunkach. Bez problemu można zamocować ją do roweru, motocykla, samochodu, kasku, etc.

Wszechstronność zastosowania kamery sportowej LC-HD10 zapewnia odporna na uszkodzenia i warunki pogodowe obudowa, która dodatkowo charakteryzuje się wodoszczelnością do 20 metrów (pozwala na kręcenie filmów w trakcie nurkowania). Sercem kamery sportowej w wersji LC-HD10 jest zaawansowany przetwornik obrazu CMOS 5MP, który gwarantuje prawidłowe odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarcza pełen detali obraz. Dzięki niemu kamera może nagrywać filmy w jakości HD 720p oraz wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 2560x1920 pikseli. Zastosowany w kamerze szerokokątny obiektyw o kącie widzenia 120 stopni, pozwala na uchwycenie wielu interesujących nas szczegółów.

Godne uwagi są także inne cechy użytkowe kamery sportowej LC-HD10, takie jak: obiektyw o kącie widzenia 120 stopni, obsługa kart pamięci microSD o pojemności do 32 GB, możliwość rejestracji dźwięku, wygodny eksport danych oraz wbudowany akumulator zasilający zapewniający pracę non-stop przez 3 godziny.