Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery IP do monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery IP do monitoringu


Kamery IP do monitoringu
Firma LC Security zaprezentowała trzy nowe kamery IP do monitoringu, które ze względu na przystępną cenę oraz wysoką funkcjonalność, idealnie nadają się do ochrony wizyjnej sklepów, domów, firm, magazynów oraz przedsiębiorstw produkcyjnych. Nowe kamery sieciowe do monitoringu marki LC Security są dostępne w następujących wersjach: wewnętrzna kamera stałopozycyjna LC-350 (wbudowany obiektyw szerokokątny 3,6 mm), wewnętrzna kamera obrotowa IP LC-355 (obiektyw 3,6 mm) oraz zewnętrzna kamera zintegrowana IP LC-359 (hermetyczna obudowa o klasie szczelności IP66, obiektyw 6 mm).

Odpowiednie zróżnicowanie kamer IP VGA LC Security pozwala na budowę kompleksowych systemów nadzoru wideo.

Wszystkie powyższe modele kamer IP charakteryzują się łatwą instalacją nawet w trudno dostępnych miejscach, co jest zasługą łączności bezprzewodowej w standardzie 802.11b/g (WiFi). Zastosowane wysokiej jakości podzespoły odpowiedzialne za generowanie obrazu, dostarczają pełen detali obraz w rozdzielczości VGA, który umożliwia rozpoznanie osób i przedmiotów, znajdujących się w polu widzenia. Nie bez znaczenia jest także funkcja Dzień/Noc i reflektor podczerwieni IR LED, który pozwala na prowadzenie obserwacji w każdych warunkach oświetleniowych, nawet w całkowitej ciemności.

Wybrane modele (LC-350 i LC-355) posiadają wbudowany mikrofon i głośnik (dwukierunkowa komunikacja audio), dzięki którym możliwe jest nasłuchiwanie dźwięków w pomieszczeniu oraz przekazywanie komunikatów głosowych, np. ostrzeżeń. Oczywiście wszystkie kamery IP VGA firmy LC Security posiadają funkcję detekcji ruchu, która poprzez automatyczne wykrywanie ruchomych obiektów w wyznaczonych obszarach, zwiększa skuteczność pracy monitoringu CCTV IP.

Wśród wielu opcji dodatkowych prezentowanych kamer IP, znajdziemy m.in.: funkcję powiadamiania o zdarzeniach alarmowych na e-mail i FTP, kompresję wideo MJPEG, obsługę urządzeń mobilnych (zdalny podgląd obrazu w dowolnym momencie i miejscu) oraz obsługę wielu przeglądarek internetowych (Internet Explorer, FireFox, Gogle Chrome, itp.).