Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera miniaturowa do monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera miniaturowa do monitoringu


Kamera miniaturowa do monitoringu
Kamera miniaturowa do monitoringu wizyjnego powinna cechować się nie tylko małymi rozmiarami, ale także odpowiednią jakością generowanego obrazu, ponieważ tylko wtedy może być pełni funkcjonalnym elementem systemu telewizji przemysłowej. Niestety duża część dostępnych na rynku mini kamer CCTV nie generuje obrazu, który pozwalałby na dokładne rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów. Ponadto, również ich funkcjonalność pozostawia wiele do życzenia.

Przykładem pełni funkcjonalnej kamery miniaturowej, która z cała pewnością sprosta wymaganiom stawianym przez współczesne systemy nadzoru wideo jest mini kamera LC-011 Nano. Proponowane rozwiązanie wyróżnia się bardzo małymi rozmiarami (22.5 x 12 x 10.5 mm) oraz lekką konstrukcją, dzięki czemu w łatwy sposób można ją ukryć w dowolnym miejscu.  Wyposażona w wysokiej klasy przetwornik 1/3” CMOS oraz zaawansowany cyfrowy system przetwarzania obrazu DSP, dzięki którym generuje bardzo czysty i bogaty w detale obraz kolorowy w podwyższonej rozdzielczości poziomej 520 linii telewizyjnych (możliwe dokładne rozpoznanie obserwowanych osób i przedmiotów).

Kamera miniaturowa LC-011 Nano cechuje się bardzo wysoką czułością na oświetlenie - 0,008 Lux przy F1.2, dzięki czemu może efektywnie pracować niemal w całkowitej ciemności (skuteczny nadzór wideo zarówno w dzień, jak i w nocy). Ponadto, na jej wyposażeniu znajdziemy opcje dodatkowe, takie jak: AWB (ang. Auto White Balance) - automatyczne dopasowanie balansu bieli , AGC (ang. Auto Gain Control) - automatyczne dopasowanie poziomu wzmocnienia, BLC (ang. Backlight compensation) – kompensacja oświetlenia tylnego. Idealne rozwiązanie dla monitoringu domów, opiekunek do dzieci, sklepów, kantorów, pubów i restauracji oraz miejsc, w których konieczne jest prowadzenie dyskretnej obserwacji.