Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery megapikselowe zintegrowane

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery megapikselowe zintegrowane


Kamery megapikselowe zintegrowane
Z myślą zarówno o odbiorcach indywidualnych, jak i przedsiębiorstwach, firma LC Security słynąca z produkcji wysokiej jakości urządzeń do budowy elektronicznych systemów zabezpieczeń, wprowadziła do sprzedaży kamery megapikselowe zintegrowane z serii LC-626. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji oraz zastosowanym rozwiązaniom, idealnie nadają się do budowy efektywnych i niezawodnych w działaniu systemów monitoringu IP dla parkingów, placów budowy, działek rekreacyjnych, boisk, itp.

Kamery megapikselowe LC Security z serii LC-626 zostały wyposażone w hermetycznie szczelną obudowę wandaloodporną o klasie szczelności IP66, która bez problemu znosi trudy pracy w trudnych warunkach pogodowych. Doskonale nadają się do montażu w miejscach, w których kamery IP są bezpośrednio narażone na działanie kurzu, wody i niskich lub wysokich temperatur. Dzięki zastosowanemu przetwornikowi obrazu, kamery sieciowe IP LC-626 oferują krystalicznie czysty obraz o perfekcyjnej reprodukcji barw w rozdzielczości do 2 Mpix. Bardzo duża szczegółowość generowanego obrazu, umożliwia skuteczną identyfikację obserwowanych osób i przedmiotów.

Kolejną zaletą kamer LC-626 jest prawdziwa funkcja Dzień/Noc, która w standardzie została wsparta przez wysokiej jakości oświetlacz podczerwieni IR LED o zasięgu do 50 metrów. Kamery megapikselowe LC-626 idealnie sprawdzają się w całodobowych systemach nadzoru wideo, nawet wtedy gdy zachodzi konieczność prowadzenia obserwacji w całkowitej ciemności. Pozostałe zalety kamer LC-626: możliwość pracy w bezprzewodowej sieci komputerowej, detekcja ruchu, maski prywatności, możliwość zdalnej obsługi i podglądu obrazu za pomocą urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca, podwójny niezależnie konfigurowany strumień wideo w formacie H.264 i MJPEG, wbudowany mikrofon oraz dwukierunkowa komunikacja audio.