Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Monitoring opiekunki dziecka

Strona główna  »  Artykuły  »  Monitoring opiekunki dziecka


Monitoring opiekunki dziecka
Monitoring opiekunki dziecka wymaga od kamery wysokiej jakości obrazu, możliwości rejestracji dźwięku oraz zdalnego podglądu obrazu za pomocą przeglądarki internetowej lub urządzeń mobilnych typu iPhone czy Samsung Galaxy. Instalacje tego typu cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ mimo naszej nieobecności w domu, pozwalają na sprawdzenie czy zatrudniona niania odpowiednio wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie stosuje przemocy wobec powierzonego jej dziecka.

Jedną z propozycji rynku elektronicznych systemów zabezpieczeń na budowę tego typu instalacji jest bezprzewodowa kamera megapikselowa LC-613, charakteryzująca się wysoką jakością generowanego obrazu (rozdzielczość do 2 Mpix), podwyższoną funkcjonalnością oraz przystępną ceną. Wysoka jakość obrazu umożliwia dokładną wideoweryfikację obserwowanych osób i zdarzeń alarmowych.

Praca w trybie całodobowym jest możliwa dzięki prawdziwej funkcji Dzień/Noc z wbudowanym reflektorem podczerwieni, umożliwiającym prowadzenie obserwacji nawet w całkowitej ciemności. Kolejnym atutem kamery IP LC-613 jest łączność bezprzewodowa o zasięgu do 100 m, która znacznie ułatwia instalację urządzenia oraz umożliwia jego montaż w trudno dostępnych miejscach. Z punktu widzenia rodziców bardzo przydatną opcją kamery IP LC-613 jest obsługa urządzeń mobilnych (możliwość podglądu obrazu na smartphonie niezależnie od tego gdzie się znajdujemy) oraz wbudowany mikrofon, zapewniający rejestrację wysokiej jakości dźwięku. Ponadto, proponowane rozwiązanie oferuje także detekcję ruchu oraz lokalną rejestrację zdarzeń na karcie pamięci SD o pojemności do 32GB.