Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AXIS M1054

Strona główna  »  Artykuły  »  AXIS M1054


AXIS M1054
Kamera IP AXIS M1054 to wysokiej jakości produkt dozorowy, umożliwiający budowę nowoczesnego i co ważniejsze niezwykle efektywnego w działaniu systemu monitoringu CCTV IP, z wykorzystaniem sieci komputerowej TCP/IP. Na wyposażeniu modelu AXIS M1054 znajdziemy m.in.: moduł audio (dwukierunkowa komunikacja), czujnik podczerwieni PIR (efektywna detekcja ruchu nawet w całkowitych ciemnościach) oraz wbudowana dioda LED (możliwość prowadzenia obserwacji przy oświetleniu na poziomie 0Lx).
Kamera sieciowa IP z serii AXIS M1054 generuje obraz w oparciu o przetwornik 1/4" CMOS z funkcją skanowania progresywnego. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej matrycy obrazotwórczej kamera generuje krystalicznie czysty i bardzo szczegółowy obraz w rozdzielczości HDTV 720p (1 megapiksel) przy częstotliwości jego odświeżania do 30 klatek na sekundę. Technologia progresywnego skanowania znacznie zwiększa ostrość wyświetlanego obrazu, i tym samym pozwala na prawidłowe odwzorowanie zarówno obiektów stojących, jak i tych będących w ruchu (brak niepożądanego efektu rozmytych krawędzi). Model AXIS M1054 oferuje dostęp do dwóch metod kompresji (H.264, MJPEG), co w połączeniu z możliwością równoczesnego generowania wielu niezależnie konfigurowalnych strumieni wideo, pozwala na optymalne dopasowanie jakości transmitowanego obrazu do indywidualnych wymagań użytkownika, a także do możliwości sieci komputerowej.

Dodatkowe właściwości użytkowe kamery IP z serii AXIS M1054:

  • Aktywny alarm antysabotażowy
  • Zabezpieczenia sieciowe (filtrowanie adresów IP, zaawansowany system uprawnień i haseł dla użytkowników, szyfrowanie HTTPS)
  • Obsługa mechanizmu kontroli jakości QoS (ang. Quality of Service)
  • Funkcjonalny i elegancki wygląd
  • Łatwa instalacja
  • Obsługa protokołu internetowego IPv4 / IPv6
  • Obsługa technologii zasilania bezpośrednio z sieci Ethernet (Power over Ethernet - IEEE 802.3af)
  • Obiektyw 2,9 mm/F2.0 Fixed Iris, Fixed Focus
Więcej kamer przemysłowych IP znajduje się na stronie: http://www.kamery.pl/produkty/kamery_ip/index.html