Kupuj szybko bez zakładania konta!  

AVL-683

Strona główna  »  Artykuły  »  AVL-683


AVL-683
AVL-683 to wyjątkowy rejestrator cyfrowy, który w celu zapewniania maksymalnego komfortu pracy został zintegrowany z wysokiej jakości monitorem LCD 19”. Połączenie rejestratora cyfrowego z monitorem sprawia, że otrzymujemy kompletne rozwiązanie dozorowe, które rewelacyjnie sprawdza się w monitoringu wizyjnym biur, sklepów oraz kantorów.
Model AVL-683 posiada 4 kanały wideo oraz 4 kanały audio, z których możliwy jest jednoczesny zapis sygnałów audio/wideo. Dzięki możliwości zapisu zarówno obrazów, jak i dźwięków rejestrator AVL-683 zapewnia efektywny nadzór wideo, z elementem monitoringu akustycznego. Rejestrator DVR AVL-683 oferuje zapis i wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 720x576 pikseli (25 kl./s) z możliwością regulacji do 352x288 pikseli (100 kl./s). Prezentowane urządzenie zostało zaopatrzone a najlepszą metodę kompresji sygnałów wideo H.264, która poprzez optymalizację jakości obrazu i zajętości pasma, pozwala na znaczne zredukowanie kosztów związanych z archiwizacją materiałów wideo. Dane z obsługiwanych kamer mogą być rejestrowane na max. 1 dysku twardym SATA o pojemności do 1TB, co gwarantuje długi okres przechowywania nagrań wideo. Na wyposażeniu modelu AVL-683 AVTECH znajdziemy również interfejs sieciowy, który w połączeniu z obsługą licznych protokołów, zapewnia wydajną pracę w sieci komputerowej, i tym samym pozwala na prowadzenie zdalnego monitoringu z dowolnego miejsca na świecie.

Pozostałe właściwości użytkowe unikalnego rejestratora AVL-683 AVTECH:

  • Dostępne tryby zapisu: ręczny, harmonogram, detekcja ruchu, alarmowy.
  • Jednoczesne wyświetlanie obrazu, nagrywanie, odtwarzanie, archiwizowanie oraz wykonywanie czynności związanych z pracą w sieci IP.
  • Protokoły sieciowe: TCP/IP, PPPOE, DHCP oraz DDNS.
  • Multicast: jednoczesny, zdalny dostęp dla 20 użytkowników.
  • Monitor przemysłowy z matrycą LCD 19 cali, który może być używany zarówno do komputera PC lub do nadzoru wideo.
  • Komfortowa obsługa, dzięki intuicyjnemu, graficznemu menu użytkownika.