Kupuj szybko bez zakładania konta!  

LC-491D1

Strona główna  »  Artykuły  »  LC-491D1


LC-491D1
LC-491D1 LC Security to profesjonalne kamery kopułkowe, które dzięki solidnej konstrukcji (wandaloodporna obudowa IP66) oraz zaawansowanym technologią pozwalają na stworzenie efektywnej instalacji wizyjnej niemalże w każdej lokalizacji. Kamery kopułkowe z serii LC-491D1 pracują w oparciu o super nowoczesny i zaawansowany technicznie przetwornik 1/3” CCD z układem DSP firmy Sony, który w połączeniu z wieloma wbudowanymi systemami automatyki pozwala na wygenerowanie bardzo szczegółowych i pełnych barw obrazów w rozdzielczości 550 linii telewizyjnych.
Dzięki podwyższonej rozdzielczości pracy kamera wandaloodporna w kopułkowej obudowie z serii LC-491D1 może efektywnie pracować w każdej profesjonalnej instalacji monitoringu wizyjnego. Stabilną i co ważniejsze bardzo skuteczną pracę w zmiennych warunkach oświetleniowych, także w nocy, zapewnia wbudowana funkcja dzień/noc, elektroniczne zwiększanie czułości na oświetlenie Sens-UP, poszerzony zakres dynamiki D-WDR oraz zaawansowany system cyfrowej redukcji szumów Super 3D DNR. Kamera kopułkowa z serii LC-491D1 dostępna jest wraz z profesjonalnym układem optycznym w postaci obiektywu 3.5-8mm lub 3.3-12mm z technologią Auto Iris. Wysoką skuteczność w prowadzeniu obserwacji zapewnia wbudowana funkcja detekcji ruchu oraz funkcja pozwalająca na maskowanie stref prywatnych.

Układy automatyki znajdujące się na wyposażeniu kamery LC-491D1 LC Security:

  • Automatyczne wzmocnienie sygnału
  • Automatyczny balans bieli
  • Automatyczna elektroniczna migawka
  • Kompensacja światła tylnego

Kamera wandaloodporna LC-491D1 jest zasilana napięciem 12V DC i dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji może być montowana pod sufitem, na ścianie lub w zagłębieniu. Łatwą konfigurację zapewnia wbudowane menu ekranowe OSD.