Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Sieciowe kamery szybkoobrotowe IP

Strona główna  »  Artykuły  »  Sieciowe kamery szybkoobrotowe IP


Sieciowe kamery szybkoobrotowe IP
Seria BB-HCM481CE to sieciowe kamery szybkoobrotowe Panasonic do profesjonalnego zastosowania.  Prezentowane urządzenia wizyjne pozwalają na tworzenie funkcjonalnych, bezawaryjnych i wysokiej jakości systemów CCTV IP.
Kamery szybkoobrotowe IP Panasonic z serii BB-HCM481CE cechują się bardzo korzystnymi parametrami użytkowymi, zarówno dla użytkownika jak i samego systemu monitoringu. Ich konstrukcja została zbudowana na bazie najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje niezawodną i bardzo stabilną pracę.

Cechą  wyróżniającą model BB-HCM481CE na tle innych kamer obrotowych IP są imponujące właściwości pracy w sieci komputerowej IP.  Urządzenie obsługuje wszystkie współczesne protokoły sieciowe, w tym także protokół IPv6, co sprawia, że jej praca w sieciach komputerowych jest wyjątkowo efektywna. Urządzenie cechuje się nie tylko bardzo łatwą obsługą ale również niezwykle prostą instalacją. Dzięki funkcji PoE (Power over Ethernet) urządzenie może być bezpośrednio zasilane z sieci komputerowej, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowych przewodów zasilających oraz minimalizuje koszty eksploatacji kamery. Za pomocą sieci IP możemy zdalnie oglądać obraz z kamery IP BB-HCM481CE z dowolnego miejsca na świecie.

Najwyższa jakość zarówno wytwarzanego jak i transmitowanego obrazu to zasługa kompresji JPEG. Kamery obrotowe IP Panasonic z serii BB-HCM481CE zostały skonstruowane na bazie przetwornika 1/4" 320000 pixel CCD, który gwarantuje bardzo wysoką jakość obrazu. Rozdzielczość maksymalna generowanego obrazu to 640x480px. Kamery IP z serii BB-HCM481CE bardzo dobrze radzą sobie podczas pracy przy zmiennym oświetleniu.  Specjalna konstrukcja głowicy obrotowej pozwala na swobodne sterowanie kątem nachylenia i obrotu kamery. Ponadto, producent w trosce o wysoką szczegółowość obrazu wyposażył model BB-HCM481CE w kamerze 42 krotny zoom (Zoom 21x optyczny i 2x cyfrowy).

Do zgrywania danych z kamery możemy wykorzystać karty SD, które umieszczane są w wejściu znajdującym się w kamerze. Dzięki temu rozwiązaniu przenoszenie interesujących nas danych jest łatwe i komfortowe.

Dla użytkowników o mniejszych wymaganiach idealną alternatywę stanowi model BB-HCM381CE (bez funkcji PoE).

Podstawowe parametry techniczne modelu BB-HCM481CE:

- przetwornik: 1/4" 380,000 pixel CCD,
- Kompresja obrazu: JPEG (Motion JPEG for moving image display),
- Rozdzielczość obrazu: 640 x 480, 320 x 240(default), 160 x 120,
- Jakość obrazu: JPEG (favor clarity, standard, favor motion), MPEG4,
- Prędkość transmisji obrazu: Max. 12 frames/sec. (640 x 480) Max. 30 frames/sec. (320 x 240, 160 x 120),
- zasilanie: POE.

Przejdź do e-sklepu: kamera obrotowa IP BB-HCM481CE

Produkty podobne: kamery IP