Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamery sieciowe IP Panasonic

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamery sieciowe IP Panasonic


Kamery sieciowe IP Panasonic
Kamery sieciowe IP z serii BL-C1CE zostały stworzone z myślą o domowym zastosowaniu. Pomimo tego, że są to kamery na domowy użytek nie zabrakło na ich wyposażeniu nowoczesnych technologii. Kamera sieciowa IP BL-C1CE firmy Panasonic pozwala na stworzenie kompletnego systemu monitoringu ponieważ wraz z kamerą otrzymujemy profesjonalne oprogramowanie do rejestracji wizji.
Urządzenie wykonano z najwyższej jakości materiałów, które pozwalają na wieloletnią bezawaryjną pracę. Ponadto, w kamerze zastosowano szereg nowoczesnych technologii, które w przeciągu najbliższych lat z całą pewnością nie wyjdą z użytku. Bardzo prosty montaż i obsługa kamery.

Ogromną zaletą modelu BL-C1CE Panasonic jest obsługa standardu UPnP, dzięki któremu kamera automatycznie dostosowuje się do współpracy z innymi urządzeniami sieciowymi (brak konieczności konfiguracji urządzeń).  Kamera posiada wbudowany bufor wyświetlanych obrazów. Urządzenie oferuje kolorowy obraz w wysokiej rozdzielczości. Ponadto, kamery sieciowe IP z serii BL-C1CE korzystają z wydajnej metody kodowania ruchomych obrazów Motion JPEG.

Za pomocą bezprzewodowej kamery może również prowadzić obserwację w nocy w pełnym kolorze (czułość na oświetlenie dla trybu nocnego 4Lx).

Obraz z kamery sieciowej IP BL-C1CE możemy podglądać za pomocą przeglądarki WWW z dowolnego miejsca na ziemi. Kamera doskonale nadaje się do budowania domowego monitoringu wizyjnego oraz idealnie sprawdza się jako narzędzie do pilnowania dzieci.

Specyfikacja techniczna modelu BL-C1CE:

 - rozdzielczość obrazu: 640x480px, 320x240px, 160x120px,
- cyfrowy zoom: 10x,
- obsługa protokołów sieciowych: TCP, UDP, IP, HTTP, FTP, SMTP, DHCP, DNS, ARP, ICMP, POP3, NTP, UPnP,
- możliwość wyboru jakości obrazu (dostępne 3 tryby),
- przesłona F2.8,
- wbudowany interfejs sieciowy Ethernet (10Base-T/100Base-TX)
- przetwornik obrazu: 1/4" 320,000 pixel CMOS,
- czułość: 10-10,000 lux,
- automatyczny balans bieli,
- kąt widzenia: 43° horizontal, 32° vertical.

Dla użytkowników ceniących przede wszystkim wygodę doskonałą alternatywą dla prezentowanego produktu jest bezprzewodowa kamera sieciowa IP z serii BL-C20CE.

Przejdź do e-sklepu : BL-C1CE

Produkt podobny : bezprzewodowa kamera sieciowa IP BL-C20CE